28 Lipiec 2014 roku

 25 lat wolności

Stan realizacji zwrotów zeznań rocznych

Aktualności

Uwaga na wyłudzenia opłat za dokonanie rejestracji w Centralnymi Rejestrze Podmiotów

2014-07-22

Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że w związku z otrzymaniem informacji o próbie wyłudzenia od podatników i płatników opłaty za dokonanie rejestracji w Centralnym Rejestrze Podmiotów – Krajowej Ewidencji Podatników na stronie internetowej Ministerstwa Finansów został zamieszczony komunikat o następującej treści:

Czytaj więcej

Informacja dla rolników dot. zasad rozliczania VAT

2014-07-22

Zasady rozliczania podatku VAT - informacja dla rolników

Czytaj więcej

Akcja zeznań: dodatkowy dyżur 28-30 kwietnia 2014r.

2014-04-25

Szybki PIT (dyzur)Drugi Urząd Skarbowy w Zielonej Górze informuje, iż w związku z trwającą akcją składania zeznań PIT za 2013 rok w celu umożliwienia terminowego ich złożenia w dniach 28- 30 kwietnia 2014 r. w godzinach od 15:00 do 18:00 na Sali Obsługi Podatnika pełniony będzie dodatkowy dyżur umożliwiający złożenie zeznania rocznego za 2013 rok.

W wyżej wymienionych godzinach dostępne będą również Kasy Urzędu.

Jednocześnie przypominamy o możliwości elektronicznego wysłania zeznania podatkowego bez podpisu kwalifikowanego za pośrednictwem strony internetowej Ministerstwa Finansów http://www.e-deklaracje.gov.pl/

Czytaj więcej

Ministerstwo Finansów partnerem Bezpiecznych pieniędzy

2014-04-22

Bezpieczne pieniądze to kampania Narodowego Banku Polskiego związana z wprowadzeniem do obiegu banknotów ze zmodernizowanymi zabezpieczeniami. Ministerstwo Finansów jest jednym z partnerów akcji wspierającym działania NBP.

Czytaj więcej

„Kiedy wpadnie piąty milion?”

2014-04-15

Szybki PIT: Kiedy wpadnie piąty milion?Ministerstwo Finansów rozpoczyna dziś akcję „Kiedy wpadnie piąty milion?” zachęcającą do wspólnego medialnego odliczania liczby złożonych deklaracji PIT przez Internet. W 2011 roku odliczaliśmy do miliona, potem do dwóch milionów, a w zeszłym roku już do trzech milionów. W tym roku znacznie podnosimy poprzeczkę. Czekamy na pięć milionów!!!

Czytaj więcej

Nowe zasady rozliczania VAT od samochodów

2014-04-07

Od 1 kwietnia 2014 r. obowiązują nowe zasady odliczania i rozliczania VAT od wydatków dot. samochodów osobowych oraz innych pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej (dmc) do 3,5 tony.

Czytaj więcej

Załóż profil zaufania ePUAP

2014-04-03

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Zielonej Górze zaprasza codziennie w godzinach pracy  urzędu do potwierdzania profilu zaufanego e-PUAP oraz dodatkowo w czasie organizowanego w dniu 5 kwietnia 2014 roku „Dnia otwartych drzwi” w godz. 9:00 – 13:00. Profil potwierdzić można na stanowisku Nr 3 na Sali Obsługi Podatnika.

Czytaj więcej

E-usługi Administracji Podatkowej

2014-03-27

Dostępność usług przez internet jest dziś standardem. Administracja Podatkowa chce być nowoczesna, efektywna i przyjazna dla obywateli. Stąd wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wykorzystuje nowe technologie informatyczne, w celu lepszej dostępności usług i  usprawnienia kontaktu z urzędem skarbowym.

Czytaj więcej

1 z 4  Nastepna >>
 
 
e-podatki
 
 
 

Elektroniczna Platforma Usług
Administracji Publicznej
 
 
 
Wyszukiwarka OPP
 
 
 
UKS Zielona Góra
 
IC Rzepin
 
Dziennik Ustaw